Cześć:) Mam na imię Agata i pochodze z kr:) Ten ff to mój debiut więc mam prośbę o wyrozumiałość, co nie oznacza że macie nie kryć swojej krytyki-lecz jeżeli ona nie będzie uzasadniona, będe usuwała komentarz. Nie posiadam jeszcze Bety a mam dyslekcję więc mogą pojawiać się błędy.Chyba nie muszę mówić że dany blog jest poświęcony ff o Harry i Ginny lecz nie tylko ;) Miłego czytania
sobota, 27 października 2012
Dziś powinien się pojawić prolog i może jeszcze pierwszy rozdział:)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz